Prezenty na walentynki DIY – zrób to samodzielnie!

0
996
Prezenty na walentynki DIY
fot.unsplash.com

Szukasz prezentu na walentynki dla drugiej połówki, ale nie chcesz nic typowego, przewidywalnego? Nie masz zbyt dużego budżetu? Lubisz robić własnoręczne prezenty, w które wkładasz całe serce? To artykuł dla ciebie! Przygotowaliśmy całą serię artykułów z pomysłami na prezent w różnych budżetach (do 50 zł, do 100 zł, bez budżetu) czy z różnym rodzajem (pikantne czy właśnie DIY). Gotowy? Zaczynajmy!

Prezenty na walentynki DIY: pudełko słodkości

Nie ma nic lepszego niż słodycze, jednak zwykłe czekoladki czy bombonierka to już nieco oklepany pomysł, mamy dla ciebie lepszą opcję. Zacznij od kupienia dużego, ozdobnego pudełka, a następnie kup masę słodyczy, możesz także dodać kilka fajnych gadżetów jak np. ich ulubione picie, alkohol, maseczka do twarzy czy coś innego, drobnego. Masz kilka możliwości: możesz wszystko wsadzić i udekorować pudełko, opakować to papierem ekologicznym i opisać (np. „Za to, że zawsze mnie wspierasz”) lub wybrać tematyczny kolor i wszystko kupić np. w żółtym kolorze. Brzmi fajnie, prawda?

Prezenty na walentynki DIY
fot.unsplash.com

Prezenty na walentynki DIY: owoce w czekoladzie

Choć luty to nie sezon na owoce, nic nie stoi na przeszkodzie, aby obalić ten mit. Wybierz się do sklepu i kup truskawki, banany czy suszone owoce oraz dużo czekolady (ciemnej i białej). Czekoladę rozpuść w wodnej kąpieli, owoce nadziej na wykałaczkę, a następnie zanurz w czekoladzie i pozostaw do wyschnięcia. Możesz końcówkę np. banana dodatkowo wsadzić do białej czekolady czy obtoczyć np. w kawałkach orzechów czy posypce. Całość wsadź do ozdobnego pudełka i gotowe!

Prezenty na walentynki DIY: ciasto/babeczki

Chcesz coś upiec? Wcale nie musisz do tego być mistrzem kuchni. Babeczki czy ciasto można upiec nawet z gotowców w proszku, a wciąż będą bardzo dobre! W sieci ostatnio krąży fajny trend – pieczesz 12 babeczek, ozdabiasz je, a na sam koniec piszesz na każdej z nich jedną literkę, a całość układa się w napis „Best dick ever”. Śmieszne, zabawne, słodkie i pyszne. Oczywiście to wersja dla odważnych. Możesz, zamiast tego napisać wasze imiona czy datę związku.

Prezenty na walentynki DIY: laurka

Potrafisz rysować, malować czy kolorować? Zrób laurkę! Poczuj się jak dziecko i daj wyżyć się swojej kreatywności! Możliwości jest naprawdę sporo. Możesz zrobić zwykłą laurkę lub np. laurkę XXL z dużego kawałka brystolu. Może być zarówno w kształcie serca, jak i kwiatka czy nawet tyłka!

Prezenty na walentynki DIY: zapach, smak, wzrok, dźwięk, dotyk

Chcesz nie tylko coś kupić, ale także i przygotować własnoręcznie? Wybierz się do sklepu i kup 5 pudełek a, każde opisz jako inny zmysł: zapach, dotyk, węch, smak oraz dźwięk. Następnie do każdego pudełka dodaj coś, związanego z tym zmysłem. Do dźwięku możesz wsadzić słuchawki, ulubioną płytę czy np. karteczkę z kodem do playlisty na spotify, którą specjalnie dla niego/niej stworzyłeś. Do zapachu możesz dać świeczkę, która świetnie pachnie czy perfumy. Do wzroku: okulary przeciwsłoneczne, bilety do kina czy voucher na seans domowy, projektor, aparat np. te stare, analogowe. Do dotyku możesz umieścić np. olejki do masażu, piłki antystresowe, pluszaka czy np. gadżety typu fidget spinner. Smak najłatwiejszy – umieść tam alkohol, słodycze, coś, co sama ugotowałaś, upiekłaś, kawę czy herbatę.

Prezenty na walentynki DIY
fot.unsplash.com

Prezenty na walentynki DIY: album ze zdjęciami

Chcesz zrobić coś, co służyć będzie jako pamiątka? Zacznij od zebrania waszych wszystkich zdjęć i zapisz je np. na pendrive czy wklej je najpierw do WordPada czy Worda. Następnie udaj się do biblioteki miejskiej, drukarni czy Empiku lub Fotojokera i wydrukuj/wywołaj wszystko. Zakup duży notes (najlepiej pusty) np. w Actionie czy Tigerze. Kup różne ozdoby jak kolorowe mazaki, naklejki, fajne taśmy ze wzrokami itp. Opisz każde zdjęcie, każdą randkę, każdy wspólnie spędzony czas. Nie bój się eksperymentować z dekoracjami czy kolorowymi papierami. Finalnie stworzy to naprawdę piękny efekt! Druga połówka będzie zachwycona!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here