Prezenty na walentynki (bez budżetu)

0
851
Prezenty na walentynki
fot.unsplash.com

Walentynki to może być zwykły dzień lub coś specjalnego? Dla wielu par jest to idealny moment na chwilę romantyzmu tylko dla siebie, obdarowywanie się zarówno dużymi, jak i małymi prezentami. Przygotowaliśmy dla was serię artykułów z pomysłami na prezent w różnych cenach (do 50 złdo 100 złotych) czy rodzajami jak np. prezenty DIY wykonane samodzielnie lub pikantne prezenty. Co jednak jeśli masz nieograniczony budżet i chcesz wykorzystać ten dzień na coś większego? Może nawet planujesz zaręczyny? Spokojnie, na to też mamy rozwiązanie!

Prezenty na walentynki (bez budżetu): wspólna wycieczka z zaplanowanymi atrakcjami

Ciężko nam znaleźć lepszy pomysł na prezent, ale spokojnie – po kolei. Zacznij od zaplanowania tego dnia. Wybierz miejsce (w Polsce lub za granicą) do którego chciałbyś czy chciałabyś zabrać swoją drugą połówkę. Miejsce wybrane, co dalej? Czas na zaplanowanie atrakcji. Sprawdź, jakie są fajne, nietypowe czy romantyczne restauracje w tym mieście. Sprawdź co można tam zobaczyć (muzeum, centrum, park itp.) i zaplanuj to tak, abyście na pewno się nie nudzili. Jeśli możesz opłać z góry hotel czy zakup bilety wstępu do różnych atrakcji. Warto sprawdzić także strony takie jak superprezenty.pl i zobaczyć jakie vouchery mają w ofercie w tym konkretnym mieście.

Odpal program typu Photoshop lub stronę typu Canva. Przygotuj tam zarówno zaproszenie na wycieczkę, jak i np. harmonogram wycieczki czy co będziecie robić. Każdą grafikę wydrukuj i wsadź do koperty, a następnie fajnie opisz. Możesz od razu dać drugiej połówce wszystkie koperty lub robić to stopniowo (polecamy tę drugą opcję). Jak to rozegrać? Wsiadacie do auta, w aucie dajesz jej/jemu pierwszą kopertę z lokalizacją, dojeżdżacie do centrum, dajesz kopertę z hotelem w którym się zatrzymujecie. Zaczynacie się szykować, dajesz kopertę z pierwszą lokalizacją. Pod koniec zwiedzania czy kolacji w lokalizacji numer jeden, dajesz kopertę z lokalizacją numer 2 i tak dalej. Pomysł genialny, prawda?

Prezenty na walentynki
fot.unsplash.com

Prezenty na walentynki (bez budżetu): spersonalizowane prezenty

Zejdźmy znów na ziemię i spójrzmy na coś tańszego, ale równie fajnego. Prezent jest zawsze fajny, ale jeśli druga osoba widzi, że został kupiony specjalnie z myślą o niej to od razu staje się 10 razy lepszy i to zupełnie normalne. Nikt nie chce dostać w prezencie czegoś przypadkowego, co wygląda tak, jakby leżało od miesięcy w szufladzie czy też zostało zakupione na szybko na 10 minut przed przyjściem w Żabce.

Spersonalizowanych pomysłów na prezent jest wiele. Możesz zakupić np. w Empiku książkę, fotoalbum, poduszkę z waszym zdjęciem, breloki do kluczy (po jednym dla każdego z was) czy zawieszkę do samochodu. Fajnym pomysłem są też czekoladki z waszym zdjęciem, kubek czy magnes na lodówkę!

Inne ciekawe pomysły? Walentynkowa lista rzeczy do zrobienia z pozycjami seksualnymi (20 złotych na crazyshop.pl), kartki walentynkowe ze śmiesznymi nadrukami czy w rozmiarze XXL, kamienie do whisky, zapalniczka z napisem, biżuteria z grawerem czy kule do kąpieli!

Prezenty na walentynki
fot.unsplash.com

Prezenty na walentynki (bez budżetu): śmieszne prezenty

Szukasz czegoś, co rozbawi twoją drugą połówkę do łez? Spokojnie, mamy mnóstwo pomysłów! Na stronie crazyshop znajdziesz poduszki na które nadrukowujesz zdjęcie. Od razu zaznaczamy, nie chodzi o zwykłe kwadratowe poduszki z obrazkiem w środku, nie nie. Mowa tutaj o gigantycznych poduszkach w kształcie twarzy! Tak! Wystarczy, że podczas zamówienia umieścisz na poduszce twarz twojej drugiej połówki (przybliżona na maksa) a firma odeśle ci poduszkę, która jest co prawda nieco przerażająca, ale bardzo śmieszna.

Skarpetki czy hamburger? Crazyshop to idealny sklep na wszystkiego rodzaju prezenty. Za 59 złotych zakupisz u nich opakowanie, takie samo jak w przypadku hamburgera, w środku skarpetki ułożone tak, aby faktycznie przypominać bułkę z warzywami. Jest to prosty prezent, który sprawdzi się zarówno dla faceta, jak i dla kobiety. Wcale nie musi cię łączyć żadna romantyczna więź z tą osobą. Idealny prezent na każdą okazję!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here