Jakie zalety ma folia pakowa stretch?

0
421
Jakie zalety ma folia pakowa stretch

Folia pakowa stretch ma bardzo wiele atutów, dlatego też na szeroką skalę wykorzystywana jest nie tylko w branży transportowej. Mowa tutaj oczywiście o popularnej folii polietylenowej, która jest tania i bardzo skuteczna. Producent folii stretch oferuje wersje przezroczyste i nieprzezroczyste, które najczęściej występują w kolorze czarnym lub niebieskim.

Jakie zalety?

Folia pakowa stretch dostępna jest w wielu rozmiarach i różnorodnych grubościach, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Folia polietylenowa jest bardzo wygodna w użytkowaniu, dlatego też tak wiele firm decyduje się na jej zakup. Dla wielu użytkowników olbrzymim atutem oprócz atrakcyjnej ceny jest również lekka waga, która w branży transportowej odgrywa kluczową rolę.

Stretch producent oferuje folie, które można rozciągnąć nawet do 300%. Folia idealnie chroni przede wszystkim przed pyłem, kurzem i wilgocią. Dzięki grubszej folii można uniknąć również zarysowaniu i otarciu.

Folię pakowaną można wykorzystać nie tylko do zabezpieczania pojedynczych przedmiotów, ale również do zabezpieczania całych palet. Oryginalny stretch wbrew pozorom jest bardzo wytrzymały i odporny na rozdarcia. Folia znacząco stabilizuje ładunek na palecie, dzięki czemu nie ma ryzyka przypadkowego przesunięcia.

Dlaczego warto postawić na oryginalną folię pakowaną stretch?

Folia pakowa stretch chroni nie tylko przed wodą, ale również przed negatywnym działaniem promieni słonecznych. Na szczególną uwagę zasługuje również odporność na częste zmiany temperatury. Z praktycznego punktu widzenia oznacza to, że folię można używać przez cały rok.

Największym zainteresowaniem cieszy się oczywiście przezroczysta folia, która znacząco ułatwia identyfikację transportowanych produktów. Dobry Producent folii stretch może zaoferować także czarną folię, dzięki której ukryjemy zawartość danego opakowania.

Stretch producent oferuje również folię do zastosować w branży gastronomicznej. Polietylenowa folia doskonale nadaje się do zabezpieczania żywności. Można w niej zawinąć warzywa, owoce, mięso i ryby. Dzięki folii można zabezpieczyć się nie tylko przed niebezpiecznymi drobnoustrojami, ale również przed rozpowszechnianiem się zapachu po całej lodówce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here