Naturalne metody powiększania bikustu

0
289
Naturalne metody powiększania bikustu

Niektóre kobiety mają kompleksy na punkcie swojego biustu. Uważają, że jest on za mały i z tego powodu czują się mniej atrakcyjne i mniej seksowne. Jest jednak na to rada, bo biust można powiększyć. Najbardziej znaną metodą jest operacja polegająca na wszczepieniu implantów silikonowych, ale jest droga i wiąże się z dużym ryzykiem. Zamiast tego można wybrać powiększenie biustu naturalnie.

Naturalne metody powiększania biustu

Z powodzeniem można samodzielnie powiększyć biust w zaciszu domowym. Nie wiąże się to z żadnym ryzykiem, a w efekcie można zwiększyć jego wielkość o 1 do 2 rozmiarów. Oczywiście na efekty będzie trzeba czekać dłużej niż w przypadku silikonów, ale naturalne metody powiększania biustu są całkowicie bezpieczne.

Jeżeli piersi mają odpowiednią wielkość (C lub D), ale nie są jędrne i opadają to wystarczy zastosować odpowiednie masaże i ćwiczenia, by nabrały jędrności i pięknie się prezentowały. Bardzo dobre efekty przynoszą stosowane na zmianę ciepłe i zimne prysznice, które poprawiają ukrwienie skóry i nadają jej sprężystości. Warto także stosować ręczny masaż piersi, który należy przeprowadzać techniką „ósemki”.

Farmakologiczne sposoby powiększania biustu

Powiększenie biustu naturalnie można uzyskać także za pomocą środków farmakologicznych, specjalnych tabletek oraz kremów. Ich zaletą są szybkie efekty widoczne już po ok. 2 tygodniach.

Tabletki na powiększenie biustu zwiększają poziom estrogenów i regulują gospodarkę hormonalną. W swoim składzie zawierają przede wszystkim naturalne składniki roślinne, takie jak kozieradka, czarnuszka, mniszek lekarski, palma sabałowa, żeń-szeń. Niestety efekty takiej kuracji nie są trwałe i suplementację trzeba powtarzać.

Kremy do powiększania biustu zawierają składniki roślinne oraz kwas stearynowy doskonale poprawiające jędrność skóry na piersiach. Bardzo często kremy stosowane są dla wzmocnienia efektów stosowania tabletek.

Dobre efekty przynosi także dieta bogata w rośliny liściaste oraz ćwiczenia zwiększające mięśnie piersiowe. Koniecznie należy pamiętać o odpowiednim dobraniu biustonosza, który uwypukli piersi i podkreśli ich kształt.

Naturalne sposoby powiększania biustu są bezpieczne i znacznie tańsze niż zabiegi chirurgiczne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here